Gülüş Tasarımı

Diş estetiğinde mükemmelliğe ulaşmak için zaman içinde sistematik bir teşhis, iletişim, planlama, yürütme ve bakım sürecini takip etmek gerekir. Digital Smile Design (DSD), kişiselleştirilmiş bir gülümsemeye ulaşmaya yardımcı olan güncel ve yenilikçi bir konsepttir. Planlamada, ağız içi ve ağız dışı araçlarla  prototipleme teknolojimizi kullanarak, istenen sonucun tam olarak temsil edilmesi mümkündür. 

Dijital Gülüş Tasarımı süreci, kapsamlı bir yüz analizi ve ardından dişlerin 3D taraması ile başlar. Ardından kendi profesyonel fotoğraf-video stüdyomuzda yüksek kaliteli dijital kameralar kullanılarak yüz analizi yapılır. Gülümsemeyi oluşturan dişler, diş etleri ve dudaklar arasındaki ilişki, fotoğraf ve videoların analizi ile daha iyi anlaşılmaktadır. Gülümseme tasarımcısı tarafından belirlenen parametreler izlenerek mükemmel gülüşün 3 boyutlu tasarımı oluşturulur. 

DSD'nin temel amacı, size hiatp eden sağlıklı, doğal güzel gülüşler yaratmaktır. 

Lamine/Zirkonyum/Emax

Güncel estetik kaplama tedavilerinden kabul edilen Lamine, Zirkonyum ve Emax’ler pek çok avantaja sahiptir. Sağlamlık, estetik, yeni teknolojik üretim teknikleriyle birlikte kullanılabilme ve dişe çok az zarar verme başlıca avantajlarıdır. Dişin kalan sağlam dokusu, mevcut rengi ve komşu dişler ile ilişkisi hangi seçeneklerin uygulanacağında temel kriterlerdir.

WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacım var
Merhaba!
Buradan iletişime geçerek hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.
İDEAL SAĞLIK